Związek Firm Pożyczkowych uruchomił bezpłatną linię informacyjną

Związek Firm Pożyczkowych powstał z inicjatywy szanujących siebie i swoich klientów firm.  Niestety, firmy pożyczkowe są od samego początku istnienia na polskim rynku, narażane na oskarżenia i sceptycyzm klientów. Wszystko za sprawą całej masy  oszustów, którzy zakładają parabanki aby wyłudzać pieniądze.

Na rynku oczywiście nie istnieją jedynie fałszywe firmy. Grupa lojalnych i rzetelnych przedsiębiorców bierze sprawy w swoje ręce i oferuje usługi oraz obsługę klienta na najwyższym poziomie. Jednym z efektów zaangażowania solidnych przedsiębiorców jest właśnie Związek Firm Pożyczkowych.

Obecnie ZFP zrzesza już 27 firm pożyczkowych

ZFP opracowuje raporty ze statystyk jakie tworzą dane dostarczane z firm pożyczkowych czy pochodzące z ankiet. Na stronie tego stowarzyszenia można zapoznać się z zasadami z jakimi działają uczciwe firmy pozabankowe, można sprawdzić wiarygodność danej firmy, złożyć skargę, zaciągnąć fachowej porady z zakresu oprocentowania itd i pożyczania ogólnie.

Starania ZFP nie idą na marne. Coraz więcej zainteresowanych odwiedza stronę związku aby zgłębić wiedzę z zakresu pożyczek pozabankowych.  Jeszcze wiele czasu minie zanim klienci przyzwyczają się do symboli tych porządnych marek i przestaną je kojarzyć z nielojalnymi firmami żerującymi na naiwności.

Infolinia to owoc prac ZFP nad wizerunkiem uczciwych pożyczkodawców

Infolinia istnieje już od pewnego czasu i każdy może się z nią połączyć bez kosztów w celu uzyskania wielu cennych informacji nie tylko na temat firm pożyczkowych. Pod numerem 800 706 813 dyżuruje cały sztab konsultantów gotowych udzielać, wskazówek, porad, informacji. Fachowa obsługa jest w stanie skierować sprawę do eksperta jeśli tylko okaże się, że tematyka problemu wymaga konsultacji specjalistycznej. Taka pisemna porada ekspercka również jest bezpłatna! logo związek firm pożyczkowych


Infolinia ZFP oferuje ze swojej strony:

  • przedstawienie dokładnej procedury jaką należy podjąć po zagubieniu dokumentów albo dostępu do konta bankowego,
  • dostęp do wszelkich informacji w zakresie funkcjonowania firm pożyczkowych oraz pożyczek pozabankowych,
  • pomoc w sprawdzeniu wiarygodności firmy, a której planujemy się zapożyczyć,
  • pomoc prawną dotyczącą pożyczki, jej obsługi oraz zasad,
  • wskazówki oraz cenne porady na temat najlepszej oferty dostępnej w obecnym czasie na rynku pożyczek pozabankowych.

Tutaj również:

  • można złożyć skargę na nierzetelnego pożyczkodawcę,
  • sprawdzić 10 zasad jak bezpiecznie pożyczać przez internet.

Prezes ZFP zapewnia, że infolinia nie jest narzędziem sprzedaży pożyczek czy innych usług. Celem infolini jest pomoc zagubionym konsumentom, którzy mają wątpliwości, pytania czy problemy.

Dziś nie jest łatwo o zaufanie klientów na rynku pożyczek gotówkowych. Wiele firm wpływa negatywnie na opinię firm lojalnych i uczciwych. Związek Firm Pożyczkowych zrzesza sprawdzonych pożyczkodawców, ich inicjatywy pozytywnie wpływają na odbieranie firm pożyczkowych w oczach klientów. Uczciwy przedsiębiorca będzie starał się o to aby klienci byli zadowoleni.

Poprzez promowanie dobrych praktyk i wdrażania wysokich standardów w branży, ZDF może śmiało powiedzieć, że ustanawia pewien poziom, poniżej którego nie warto schodzić. kobieta dzwoni

ZDF jako związek prężnie działający w myśl promowania biznesu, przygotował również newsletter dla zainteresowanych. Wystarczy jedynie w okno na stronie ZDF wpisać swój adres mail. Będziemy wówczas regularnie informowani o nowinkach w zakresie działania ZDF. Możesz również na naszej stronie śledzić informacje na temat ZDF. Będziemy regularnie zamieszczać aktualności o ZDF.

Dane Związku Firm Pożyczkowych:
Siedziba: Miasto Stołeczne Warszawa,
Krakowskie Przedmieście 79/210,
00-079 Warszawa
tel.: +48 22 642 35 00
e-mail: kontakt@zfp.org.pl

Numer bezpłatnej infolinii: 800 706 813

Z naszej strony serdecznie zapraszamy do korzystania z infolini ZFP. Jest to bowiem pewne i fachowe doradztwo w sytuacjach, w których nie ma żartów. Pożyczanie jakiejkolwiek kwoty może przerodzić się w duży problem. Warto jest więc wiedzieć jak bezpiecznie pożyczać oraz sprawdzić dokładnie źródło pieniędzy.

Pamiętajmy, że nie wszystkie firmy działają zgodnie z prawem. Wiele balansuje na cienkiej granicy i często wykorzystuje nieświadomość klientów. Telefon podany wyżej jest bezpłatnym dla telefonów stacjonarnych oraz komórkowych. Korzystajcie więc Państwo aby zdobywać wiedzę i uchronić się przed naciągaczami.

Wiele cennych informacji możemy uzyskać ze strony ZFP. Dowiemy się w łatwy sposób, które firmy należą do związku i tym samym, które są godne zaufania. Nie bójmy się nowych i praktycznych rozwiązań. Internet jest bazą wiedzy. Musimy nauczyć się poszukiwania fachowych informacji i porad.