Kapitalni.org – darmowe kursy bezpieczeństwa finansowego

Serwis Kapitalni.org to doskonałe miejsce dla tych, którzy chcą wzbogacić swoją wiedzę o pożyczkach, bezpieczeństwie finansowym oraz oszczędzaniu. Przygotowane w serwisie darmowe, krótkie ale treściwe i interesujące nagrania video pozwolą na szybkie przyswojenie użytecznej wiedzy. Testy po każdym z nagrań dodatkowo wzmocnią zapamiętanie całego materiału.

baner prezentujący kursy finansowe serwisu kapitalni.org

Kapitalni poruszają między innymi takie tematy jak:

  • Skuteczne zarządzanie budżetem domowym
  • Zaoszczędzenie na usługach finansowych
  • Radzenie sobie ze spóźnieniem w spłacie rat pożyczki
  • Najważniejsze elementy na jakie należy zwrócić uwagę pożyczając pieniądze
  • Bezpieczeństwo podczas korzystania z internetu, robienia zakupów online czy brania pożyczki
  • oraz wiele innych

Portal ten powstał z inicjatywy jednej z najstarszych firm oferujących szybkie pożyczki pozabankowe przez internet – Wonga. Firma Wonga kładzie mocny nacisk na bezpieczeństwo swoich klientów i tym samym zawsze skrupulatnie analizuje potencjalnego pożyczkobiorcę pod kątem jego wypłacalności. Pozwala to na uniknięcie problemów po stronie pożyczkobiorcy oraz minimalizuje straty firmy Wonga. Kampania edukacji finansowej jaką prowadzą zasługuje na uznanie – jest bowiem czymś zupełnie unikatowym w świecie pożyczek pozabankowych i ma pozytywny wpływ na uczestników darmowych kursów online.

Portal pożyczkowy Chwilówki dla Sprytnych jako serwis, którego nadrzędnym celem jest uświadamianie i edukowanie pożyczkobiorców z przyjemnością poleca stronę Kapitalni.org.  Jednocześnie zachęcamy Cię do czytania naszych artykułów jakie również zawierają drogocenne informacje, pozwalając na sprytniejsze i mądrzejsze pożyczanie.

Obejrzyj przykładowe nagranie Kapitalnych - Bezpieczeństwo podczas brania pożyczki:

Gdzie szukać bardziej specjalistycznej pomocy w przypadku niespłacanych długów?

Jeżeli poza samą edukacją finansową jaką oferują Kapitalni.org potrzebujesz także wsparcia w związku z posiadanymi długami to zachęcamy Cię do zapoznania się z naszym wcześniejszym wpisem o serwisie Antywindyk. Uzyskasz z niego informacje, które mogą realnie doprowadzić do złagodzenia Twoich problemów.