Gdzie kupić tani i sprytny prezent dla bliskich?

zakupy

Zakupy na święta, urodziny, Pierwsza Komunia, ślub… i wiele innych okazji na wydanie pieniędzy. Prezenty pochłaniają ładną sumkę i nie raz trzeba się za nimi nachodzić. A więc czas i pieniądze – tyle kosztuje każdy dobry prezent. Dziś preferowane są prezenty z pompą, które najlepiej jeśli kosztują bardzo dużo. Ale problem to nie tylko pieniądze i czas. Kłopoty sprawia pozyskanie pieniędzy na ten cel, znalezienie czasu na zakupy i pomysł. Dużo. Wyzwanie jest konkretne. Jednak można to znacząco uprościć.

Dziś zamierzam się skupić na znalezieniu dobrego pomysłu za dobrą cenę. I żeby było tego mało, to wszystko załatwimy nie wychodząc z domu. Idealnie.

Gdzie kupić tani prezent?

Zabieramy się więc do roboty. Mamy do sporządzenia listę osób, którym zamierzamy kupić prezenty. W naszym przykładzie przeanalizujemy możliwości dla ojca robiącego prezenty dla rodziców, żony i dwójki dzieci. Na dzień dzisiejszy, a mamy 29.11.2014 rok, na stronie internetowej groupon.pl możemy dostać:
  • zestaw kosmetyków YSL, HR za 109 zł. W zestawie są trzy kosmetyki
  • piękne damskie zegarki od 30 zł z darmową przesyłką
  • skórzany portfel męski Pierre Cardin 65 zł
  • męska bielizna termoaktywna od 69 zł
  • kuchnia dla dziewczynki od 55 zł
  • Rollercoaster SpaceRail (konstrukcja 3D) 56 zł

Suma wyniesie około 320 zł. Kupując za pośrednictwem tego portalu można oszczędzić 50%, 60%…Tyle też wyniósł w przybliżeniu rabat na rzeczy wymienione powyżej. Źródło pomysłów jest niewyczerpalne, bowiem co chwila pojawiają się nowe oferty. Masażery, sprzęt sportowy, wycieczki, hotele w kraju, spa… Cała masa ciekawych ofert czeka w jednym miejscu.

Największą popularnością na portalu groupon.pl cieszą się restauracje. Za niewielkie pieniądze można próbować kuchni świata w swoim mieście. Podróżnikom warto polecić zagraniczne opcje na tańsze jedzenie czy noclegi.
Grupon
Każdy kto nie zna jeszcze grupona niech szybko nadrabia, ponieważ cała masa ofert przepada każdego dnia. Dentyści, fryzjerzy, masażyści, chirurdzy estetyczni, kosmetyczki, restauratorzy i wiele innych specjalistów oferuje swoje usługi z dużym rabatem! Nie przegap tego.

O co chodzi z tym całym gruponem?

Otóż, sprawa jest bardzo prosta. Groupon to platforma, na której swoje oferty oczywiście za pośrednictwem Groupon ogłaszają polscy przedsiębiorcy. Ci którzy chcą się zareklamować, zdobyć klientów, sprzedać swój towar rejestrują się na platformie. Kupujący nie płacą nic poza ceną za produkt, który nabywają. Groupon pobiera opłatę od przedsiębiorcy. Jest więc to w pełni przyjazna platforma handlowa dla kupującego. Na platformie tej nie ma żadnego spamu i żadnych innych produktów wątpliwego pochodzenia czy jakości bowiem tylko legalnie działający przedsiębiorcy mogą po uprzedniej weryfikacji, korzystać z portalu. Wszystko odbywa się pod kontrolą Groupona.

Jak kupować?

Kupujący w kilka minut jest w stanie się zarejestrować, zakupić i zapłacić za towar. System zakupów działa intuicyjnie, bardzo sprawnie i nie jest skomplikowany. Każdy na pewno będzie mógł bez problemu nabyć pożądany produkt. Pamiętaj aby przed zakupem koniecznie zapoznać się z regulaminem!

1 Komentarz

  1. fakt faktem groupon jest na serio dobrą sprawą. czasami firmy oferują darmową przesyłkę i w kieszeni zostaje dużo forsy. przez jakiś czas jak mieszkałem w warszawie to często kupowałem groupona do restauracji, bo to spora oszczędność. zawsze 50 % mniej płaciłem niż normalnie, więc taki bonus to cholernie dużo. raz też skorzystałem z groupona na wycieczkę. ostatecznie nie pojechałem, ale wycieczka się nie zmarnowała. oddałem siostrze i jej mężowi. ale oszczędność też była spora. kupiłem wycieczkę o 60 % tańszą niż normalnie kosztowała. moja dziewczyna natomiast kupuje talony na spa i jakieś kosmetyczki. raz była też u fryzjera, ale nie była zadowolona. natomiast jedyne czego nie lubię w grouponie to tego jak zaspamowują pocztę każdego dnia.

Komentowanie jest wyłączone.