Credy.pl – pożyczka od zaraz

Credy.pl powstało z myślą o tych pożyczkobiorcach, którzy cenią sobie wygodę oraz oszczędność czasu. Ta szwajcarska firma stworzyła specjalny system analizujący pożyczki internetowe, za pomocą którego osoba poszukująca pożyczki od zaraz może w łatwy sposób poznać oferty poszczególnych firm pożyczkowych jakie na podstawie przekazanych do Credy danych szybko przygotują propozycję pożyczkową.

baner firmy credy.pl

W razie gdyby jedna z firm pożyczkowych nie była zainteresowana profilem klienta i odrzuciłaby wniosek to w tym samym czasie inne firmy współpracujące z Credy będą rozpatrywać możliwość pożyczenia pieniędzy. Taki model skraca czas oczekiwania na odpowiedź oraz upraszcza proces aplikacyjny gdyż nie jest już konieczne składanie odrębnych wniosków do każdej z firm pożyczkowych.

Osoba starająca się o pożyczkę w Credy może:

  • Składać wniosek przez 7 dni w tygodniu, 24 h na dobę
  • Otrzymać pierwszą pożyczkę do 1,500 zł za darmo
  • Swobodnie dobrać termin spłaty wynoszący od 1 do 31 dni

oraz musi:

  • Być pełnoletnia
  • Posiadać stały dochód
  • Mieć własne konto bankowe

Credy gwarantuje ochronę danych osobowych oraz zapewnia, że ich wniosek jest w pełni zabezpieczony. Firma zobowiązuje się również do tego aby dobrać najlepszą możliwą ofertę pożyczkową do wymagań i możliwości pożyczkobiorcy.

suwak Credy

*** Oferta darmowej pożyczki obejmuje tylko nowych klientów danej firmy pożyczkowej, od której zostanie wysunięta propozycja pożyczenia pieniędzy

*** Zanim otrzymasz ostateczną decyzję konieczne będzie przelanie ze swojego konta opłaty weryfikacyjnej w kwocie pomiędzy 1 grosz – 1 złoty bądź weryfikacja odbędzie się za pomocą SMS