Antywindyk.pl – pomoc dla dłużnika

Antywindyk.pl to serwis przeznaczony dla osób zadłużonych, które poszukują merytorycznego wsparcia i pomocy, a także szukają rzetelnych informacji, opartych na faktycznych przykładach z zakresu windykacji.

nagłówek serwisu pomagającego osobom zadłużonym

Jeżeli jesteś dłużnikiem banku lub firmy pozabankowej, grozi Ci komornik i sprawa sądowa, nie wiesz jak sobie poradzić z przytłaczającą sytuacją to właśnie portal Antywindyk będzie dla Ciebie przystanią gdzie znajdziesz wartościowe porady i wskazówki.

Założyciele portalu Antywindyk

Założyciele portalu to osoby doświadczone, posiadające obszerną wiedzę z zakresu finansów oraz windykacji. Ich wiedza wypływa bezpośrednio z funkcji jakie pełnili w swoim życiu zawodowym między innymi jako doradca finansowy, doradca gospodarczy oraz windykator.

Autorzy serwisu deklarują chęć aktywnej pomocy dłużnikom na wielu płaszczyznach, np. poprzez odpowiadanie na pytania odnośnie tego czy można uchronić się przed windykacją ze strony firmy pozabankowej lub w jaki sposób zatrzymać licytację komorniczą. Wyjaśnią na co zgodnie z prawem może pozwolić sobie windykator, a jakie działania są przekroczeniem uprawnień.

Doradzą jak uzyskać odszkodowanie w przypadku bezprawnego działania komorników oraz windykatorów, a nawet będą w stanie wynegocjować częściowe umorzenie długu. Zakres działań ekspertów portalu Antywindyk.pl jest bardzo obszerny i z całą pewnością unikatowy.

Jednym z najważniejszych artykułów, który powinien być punktem startowym dla każdego poszukującego kompleksowego wsparcia od prowadzących stronę Antywindyk.pl jest poradnik przygotowujący do procesu oddłużania.

Poza tym Antywindyk opublikował także bardzo istotne wpisy z punktu widzenia portalu Chwilówki dla Sprytnych – w jednym z nich autor opisuje jak firma Provident umorzyła 7200 zł długu po listownej konfrontacji ze swoim doinformowanym klientem. W drugim wpisie prezentuje podejrzane praktyki firmy Profi Credit. Każdy sprytny pożyczkobiorca powinien obowiązkowo zapoznać się z tymi artykułami i wyciągnąć należyte wnioski.

Obejrzyj aby wzbogacić swoją wiedzę o windykacji:

Jestem nowy w temacie pożyczek pozabankowych – od czego zacząć?

W pierwszej kolejności sugerujemy zapoznanie się z podstawami abyś wiedział/-a czym są i jak funkcjonują pożyczki bez sprawdzania baz dłużników dla zadłużonych.

Poza tym skieruj swoją uwagę na prowadzonego przez nas bloga, na łamach którego znajdziesz skarbnicę wiedzy z tematyki pożyczkowo-finansowej. Pożyczaj dopiero gdy poczujesz, że wiesz już wystarczająco dużo i rozumiesz jak działają pożyczki pozabankowe oraz akceptujesz związane z nimi ryzyko.