Kobieta z Kasą – nowa oferta tylko dla kobiet!

Nowa firma dla kobiet…bez kasy ;)

kobieta wracająca z zakupów podczas wyprzedażyNa rynku pojawiła się niedawno nowa oferta – Kobieta z Kasą, która trudni się udzielaniem krótkoterminowych pożyczek. Oferta jest dość specyficzna, ponieważ kierowana tylko dla kobiet. Jeśli jesteś zakupoholiczką i nie potrafisz odmówić sobie letniej wyprzedaży, to zapewne tutaj pożyczysz pieniądze na rozkosze, którymi kobiety uwielbiają się rozpieszczać.

Kobieta to specyficzna istota o pięknej i wrażliwej duszy. Pociągają nas piękne rzeczy, same podświadomie pragniemy być piękne. Kobieta zdolna jest do wydania ostatnich pieniędzy na buty czy sukienkę. Taka nasza natura. I nie szukajmy zrozumienia u mężczyzn. Przecież my nigdy nie będziemy się rozumieć.

Firma oferuje również mini blog dla swoich klientek. Kilka ciekawostek na temat zakupów, mody itd. Każda kobieta kochająca ekstrawaganckie zakupy znajdzie tutaj coś dla siebie.

Pierwszą pożyczkę można uzyskać za darmo w kwocie nie przekraczającej 1500 zł. Maksymalny okres kredytowania wynosi wówczas 31 dni. Wysłanie wniosku o pożyczkę przebiega jak w innych firmach. Należy wypełnić poprawnie formularz elektorniczny i wysłać go do weryfikacji. Już w niecałych 10 minut firma poinformuje wnioskodawczynię o decyzji kredytowej.

W jakim przypadku firma może odmówić pożyczki?

Niestety firma przeprowadza weryfikację w rejestrze dłużników. Jeśli więc masz pewne zadłużenia, które nie są regularnie opłacane, wówczas pożyczka może nie zostać przyznana. Na pożyczkę nie mogą również liczyć osoby poniżej 20 lat.

kobieta z kasą kupuje

Każda klientka ma możliwość przedłużenia terminu spłaty pożyczki. W panelu klienta należy zgłosić taką potrzebę, a konsultanci postarają się znaleźć odpowiednie rozwiązanie dla każdej pani, która popadła w tarapaty i nie może spłacić pożyczki zgodnie z harmonogramem. Firma moze rozłożyć zadłużenie na raty. Należy jednak pamiętać aby zrobić to przed terminem kolejnej wpłaty aby uchronić się przed odsetkami karnymi. Ponadto można dowolnie wybrać okres kredytowania. Może to być 7 dni, 12, 17, 21 itd.

Oto przykładowe opłaty na dzień 21.08.2014:

pożyczka 500 zł na okres 31 dni – oprocentowanie 0%, opłata przygotowawcza 0 zł, prowizja 134 zł – całkowita kwota do spłaty 634 zł, RRSO 1537,4 %.

pożyczka 800 zł na okres 15 dni – oprocentowanie 0%, opłata przygotowawcza 0 zł, prowizja 160 zł – całkowita kwota do spłaty 960 zł, RRSO8347,8 %

pożyczka 400 zł na okres 7 dni – oprocentowanie 0%, opłata przygotowawcza 0 zł, prowizja 0 zł – całkowita kwota do spłaty 400 zł, RRSO 0 %

pożyczki grzechu warteFirma choć jest nowa na rynku to działa pod patronatem pożyczkomat.pl. Możesz być wówczas pewna, że firma gwarantuje bezpieczeństwo, uczciwe zasady, klarowne opłaty. Firma jest do Twojej dyspozycji każdego dnia przez całą dobę. Zdecydowanie to na co stawia kobietazkasa.pl to zadowolenie swoich klientek. Możesz dzielić się opiniami i sugestiami.

Author: Redaktor Naczelny

Share This Post On